Home > MOTEL LUNAR

Motel Lunar jest nowoczesnym budynkiem noclegowym, który emituje do atmosfery mniej dwutlenku węgla i innych zanieczyszczeń ponieważ będzie zużywał mniej energii w porównaniu do podobnych budynków. Mniejsze zużycie energii wynika z zastosowania paneli fotowoltaicznych do podgrzewania wody użytkowej, dobrej izolacji cieplnej przegród budowlanych, regulacji centralnej i miejscowej co i cwu oraz zastosowanie gazu ziemnego do ogrzewania który spośród paliw naturalnych jest najczystszym nośnikiem energii.

Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki, telewizję, wi-fi, suszarki do włosów, niektóre w aneksy kuchenne. W każdym pokoju jest bezprzewodowy czajnik, szklanki, sztućce, kawa i herbata. Każdy Gość otrzyma ręcznik, mydło w płynie, kubek jednorazowy, torbę higieniczną. Na wyposażeniu motelu jest deska do prasowania i żelazko. W części ogólnodostępnej dla Gości jest w pełni wyposażona kuchnia. W recepcji można zakupić napoje, środki czystości itp.

Sklep spożywczy AGSE oddalony jest 90 m (pon. – sob.: 5.30 – 21.00, niedziela handlowa: 9.00 – 20.00), drugi sklep ABC oddalony 500 m jest otwarty w każdą niedzielę (handlową: 9.00 – 22.00, nie handlowa: 11.30 – 16.00).